Bezpečnou variantu k ohňostrojům představuje dronová show

Bezpečnou variantu k ohňostrojům představuje dronová show

Přemýšlíte čím nahradit ohňostroje, které jsou stále častěji zakazované? Dobrou volbu nabízí dronová show.

Co je dronová show?

Jedná se o představení rozsvětlující noční oblohu zářivým 3D baletem, který vykouzlí sestavy osvětlených dronů. Drony jsou synchronizované do důmyslných choreografií a na obloze se seskupují do různých leteckých formací. Ty se objevují ve výšce 120 metrů a celá podívaná je viditelná ze vzdálenosti větší než jeden kilometr.

Jaké jsou možnosti dron show?

Předem naprogramované drony kouzlí na obloze velice důmyslné choreografie a mohou vykreslit téměř jakékoli tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky, či animace. Celá show může být sladěná i s hudebním doprovodem, který dotvoří úžasnou světelnou expozici rozjasňující noční oblohu mnoha barvami a dechberoucími snímky. Dronovou show si může objednat široká škála pořadatelů – města, obce, firmy, organizace, reklamní a umělecké agentury. Vhodná je také pro sportovní, hudební a další události. Je vhodnou volbou tam, kde hledají a dávají přednost inovativním technologiím.

Na koho se obrátit?

Zajímavé a originální dronové show realizuje firma MAGIC DRONES. Dronovou show může realizovat opakovaně nebo zajistí několik různých přeletů za večer. Ty snadno zesynchronizuje s hudbou a dalšími světelnými efekty, laserovými systémy nebo tichou pyrotechnikou. V loňském roce realizovala řadu zajímavých show v různých městech na slavnostech, sportovních soutěžích, při vánočních nebo silvestrovských oslavách. Do vzduchu může vypravit naráz až 1000 dronů, které jsou předem naprogramované a řízené. Samozřejmostí je i bezpečnost. Show jsou chráněné několika prvky, pomocí kterých dokáže ovládat drony na jednotky centimetrů. Před každou show vytváří ochranné zóny, které dronům nedovolují, aby v průběhu show opustily svou letovou zónu. Každý jednotlivý dron je v průběhu show sledován a kontrolován v reálném čase.