Vyměňte pojistky za moderní elektrický rozváděč

Vyměňte pojistky za moderní elektrický rozváděč

Potřebujete nový rozvaděč? A zároveň byste k němu rádi dostali i odborné poradenství, protože se v rozvaděčích vůbec nevyznáte? V tom případě čtěte dále.

Pojistky už jsou zastaralé

Rozvaděč čili rozvaděčová skříň je nejdůležitějším prvkem celé elektroinstalace. Některé rodinné domy i firmy stále fungují na bázi klasických pojistek. Ty jsou však velmi zastaralé. Dnes už existuje jiný způsob, jak si doma nebo ve firmě zajistit elektrickou energii a mnohem bezpečnějším způsobem. Rozvaděč chrání lidi před úrazem a zároveň zabraňuje poškození elektrospotřebičů.

Rozvodné skříně se montují do interiérů a jsou zdrojem obvodů, kterými elektrický proud protéká. Na vstup přívodního kabelu se také nasazují elektroměrové rozvaděče sloužící k měření odebrané energie.

Rozvaděč na ven i do interiéru

Každý elektrický obvod je navíc chráněn nadproudovým spínačem. Nadproudový jistič zabraňuje přetížení a zkratu. Jestliže se tedy rozhodnete ve firmě inovovat a modernizovat, pak doporučujeme sáhnout po rozvaděčích a rozváděčových skříních od firmy Schmachtl. Disponuje rozsáhlou nabídkou kompletních rozvaděčů i plastových rozvodnic. Dále u ní seženete i prázdné rozváděčové skříně a komponenty pro sestavení vlastních rozváděčů. V jejím portfoliu dále najdete:

  • stavební rozváděče
  • přenosné rozváděče

Navíc kdykoliv potřebujete s něčím poradit, jsou vám k dispozici odborníci na elektroinstalaci. Firma Schmachtl na českém trhu působí už mnoho let, a to jako výhradní zástupce světových výrobců nejen v oblasti elektra. Obrátit se na ni můžete i v případě, kdy budete chtít svou firmu automatizovat, anebo když se rozhodnete pro realizaci fotovoltaiky, abyste ušetřili za elektrickou energii.