Vyřešte své prostorové potřeby díky obytným kontejnerům

Vyřešte své prostorové potřeby díky obytným kontejnerům

Obytné, sanitární a skladové kontejnery nabízí k pronájmu firma ALFA Container rent s.r.o. Připravím vám kontejnery dle vašich požadavků a potřeb. Kontejnery jsou velmi flexibilní. K pronájmu má firma připraveno přes 900 modelů.

Kontejnery ALFA Container rent

Jednotlivé kousky jsou připravené k okamžitému používání. Jejich součástí jsou elektroinstalace, topení zajištěné elektrickým přímotopem, osvětlení, zásuvky a vypínače. Mohou sloužit jako samostatné obytné či sanitární jednotky. U sanitárních kontejnerů naleznete sanitární výbavu, rozvody vody i odpadů. Díky tomu, že se dají kontejnery velmi snadno propojit pomocí venkovních propojovacích kabelů, rychle a snadno uspořádáte sestavy nebo modulové objekty. Kontejnery mají pevnou a kvalitní konstrukci, která umožňuje stavbu i objektů se dvěma podlažími. Pronájem kontejnerů však není jedinou možností. V nabídce naleznete také různého příslušenství a vybavení – schodiště, podesty, klimatizace, nábytek apod. Můžete si tak nechat zrealizovat menší, ale i rozsáhlejší projekty. Samozřejmostí je kompletní servis a to včetně dopravy a montáží.

Další nabídka

Firma však nenabízí pouze kontejnery, objednat si můžete také pronájem oplocení nebo mobilních toalet.

Mobilní oplocení představuje ochranu před nežádoucím vniknutím do objektu nebo před krádeží a slouží k vymezení prostoru nebo usměrnění pohybu osob po areálu. Princip představuje jednoduchý systém panelů, branky a příslušenství, které lze nainstalovat téměř kamkoli. Pronajmout si můžete i variantu nízkou, která usnadní organizaci pohybu většího množství lidí.

Pronájem mobilních toalet je ideálním řešením v případě, kdy potřebujete zajistit dostatečné sociální zázemí. Objednat si můžete pronájem krátkodobý i dlouhodobý. Společnost poskytuje širokou nabídku, díky které je schopná zabezpečit nadstandardní hygienické zázemí pro malé i rozsáhlejší projekty za velmi přijatelné ceny. Součástí nabídky je také umístění, instalace a pravidelný servis, údržba a dezinfekce.