Plně funkční pouliční legální letadlová limuzína

Plně funkční pouliční legální letadlová limuzína

Oficiální LimoJet je vůbec první #Jet na světě proměněný v plně funkční, pouliční legální limuzínu. Všechny komponenty v Limo Jet jsou vyrobeny na zakázku a navrženy pro samotný Limo-Jet. První a jediná limuzína Learjet na světě. Tento projekt strávil více než 40 000 hodin. Předělali jsme vysloužilé trupové proudové letadlo z leteckého hřbitova, celé jsme vykuchali a přeměnili na plně funkční jedinou svého druhu jízdu!

Limo-Jet s délkou 42 stop začal svůj život jako regionální letadlo vyráběné společností Learjet. Trpělivost, detaily a mnoho hodin se věnovalo výrobě této královsky luxusní jízdy! Limojet je poháněn 8.1- litrový motor Chevrolet Vortec V8, který dokáže jet rychlostí až 100 mph.

Aby limuzína vynikla ještě více, je barva Dark Candy Red a sada červených a černých 28palcových kol. Uvnitř je velká lavice potažená černou kůží s červeným kontrastním prošíváním na jedné straně, zatímco na druhé straně kabiny je bar.

Nechybí ani spousta podlahového osvětlení, vylepšený audio systém a velká televize. Sedadla v řadách ustoupila obrovské černé pohovce spolu s různými barevnými povrchy a LED osvětlením. Okna byla zachována funkční, jako na původní rovině.