Takto funguje miniaturní 4 válcový motor s převodovkou

Takto funguje miniaturní 4 válcový motor s převodovkou

Miniaturním motorem v tomto videu je miniaturní čtyřválcový čtyřtaktní motor OHV CISON L4-175 17,5 ccm, který běží na plyn. Se stovkami kovových dílů vám sada motoru L4 umožňuje zahájit skvělý a náročný projekt. , vstupte do světa mikro strojírenství a vytvořte si vlastními silami svůj vlastní motor L4.

Hlavní tělo motoru je vyrobeno z hliníku CNC v precizním zpracování, speciální bimetalový litinový pístní kroužek, vysoce přesná výztužná vložka válce, integrální výztuha klikového hřídele a pískovaná oxidace na povrchu pro působivou krásu a texturu. CDI zapalovač určený pro motor L4 s kompaktní velikostí a vynikajícím výkonem proti rušení činí zapalování stabilnějším, což je přátelštější pro uživatele používající elektronická zařízení na dálkové ovládání.

Převodovka je čtyřrychlostní model s dvouspojkovou převodovkou CISON . Tento model je vhodný pro modely aut v měřítku 1/8 nebo 1/10 a přesně obnovuje vzhled a rozměry skutečné dvouspojkové čtyřstupňové převodovky skutečného vozidla a umožňuje uživatelům pozorovat a učit se více intuitivně. Tento model obsahuje pokročilou dvouspojkovou technologii, která poskytuje zvýšenou účinnost převodovky a hladší a rychlejší řazení. Prostřednictvím provozu modelu si uživatelé mohou vyzkoušet princip fungování dvouspojkové převodovky.

U čtyřstupňových stupňů uživatelé přepínají mezi různými rychlostními stupni pomocí ovládací páky a sledují fungování převodů a spojek uvnitř převodovky. Odnímatelná konstrukce nabízí lepší pochopení vnitřní struktury a principů převodovky. Uživatelé mohou převodovku rozebrat, aby mohli pozorovat a dozvědět se o součástech ozubených kol, spojek a převodového systému. Aby byla zajištěna kvalita a životnost produktu, je model vyroben z prvotřídní nerezové oceli a hliníkové slitiny a prochází pečlivým řemeslným zpracováním. Každý detail je pečlivě vyleštěn a smontován, výsledkem je rafinovaný a realistický model.