Ultralehké nákladní kolo s asistovaným pedálem

Ultralehké nákladní kolo s asistovaným pedálem

Ultralehké vozidlo s asistovaným pedálem: doručování na poslední míli a městská mobilita. Revoluce městské mobility je tady. Velmi lehký a minimální, s vyváženým hnacím ústrojím umožňuje jízdu s vozem, i když je baterie zcela vybitá a elektromotor nelze použít.

Snap Cargo+ je osobní elektrické nákladní vozidlo s pomocným pedálem, ideální pro dodávku na poslední míli. Vysoce přizpůsobitelné, s nákladovou plochou 1,5 m3 a solárním panelem na střeše pro nabíjení baterií.

Nejlepší komfort a ovladatelnost pro naše chytrá města. Toto vozidlo může být elektrokolo (250W) nebo rychlostní elektrokolo (1000W) a lze jej použít jako normální elektrokolo.

Vozidla SNAP jsou navržena tak, aby se svižně pohybovala v městském provozu i na nerovných silnicích: odpružení a sedadla zaručují velmi vysokou úroveň pohodlí a ovládání. Toto vozidlo dělá robustní rám, dveře s mřížemi proti vniknutí a bezpečnostní pásy pro oba cestující opravdu bezpečnější než tradiční ebike.

Modulární konfigurace baterií umožňuje zvýšit dojezd baterií jednoduchou výměnou baterií. Kryt zajišťuje plnou ochranu cestujících i zboží před povětrnostními vlivy.